אודות החברה

אנו עוסקים בתחום המזון וההסעדה מזה שלושה עשורים.

goal2.png

את תחילת דרכנו עשינו במערכת החינוך כשהצבנו מכונות אוטומטיות לממכר מזון ושתיה בבתי ספר. בהמשך הבאנו את בשורת ה"קפיטריות" לבתי הספר, שמצידם אהבו את הרעיון שהתלמידים לא יצאו משערי בית ספר לקנות מזון או שתיה במהלך יום הלימודים. 

העבודה בבתי הספר בפרט ובמערכת החינוך בכלל, השפיעה רבות על עיצוב דמותה של החברה וגיבוש האני מאמין של מנהליה ועובדיה. כאשר אנו אחראיים מידי יום על האכלתם של אלפי ילדים במערכת החינוך אין מקום לטעויות. ההקפדה על טיב המזון, איכותו וטריותו הייתה ועודנה דרישה מקדמית מכל עובד או זכיין ברשת. כמוגם הדרישה לשמירה קפדנית על רמת הגיינה גבוהה וסביבת עבודה מצוחצחת ומסודרת. 
 

במהלך השנים צמחנו והרחבנו את פעילותנו בתחום המזון ובבעלותינו היום קבוצת חברות הכוללת בין היתר: רשת קפיטריות במוסדות חינוך ומכללות בריא בריבוע.
חברה להשכרה והצבת מכונות אוטומטיות לממכר מזון ושתיה החוויה האוטומטית.
חברה סיטונאית לשיווק ואספקת מוצרי מזון סקול מרקט.

חברת " קנטינה מיקרומרקט" הינה החברה החדשה יחסית בקבוצה (2020) ובאמצעותה אנו מתכוונים ליישם את מה שלמדנו ואת מה שאנו טובים בו גם בשווקים העסקיים והמוסדיים.

קנטינה מיקרומרקט הוקמה על מנת לתת מענה לצורך של עובדים בהתרעננות במהלך יום העבודה. 
מתחמי הנוחות שאנו מקימים בתוך חברות וארגונים, מאפשרים לעובדים לעשות הפסקת התרעננות קלה ובריאה ולא להסתפק בשתיה ממותקת מהמכונה או בחטיף וכל זאת 24/7.

כיום עם ההתפתחות הטכנלוגית המואצת אנו יכולים להציע למגזר העסקי מודלים שלא היו קיימים בעבר ולהביא בשורה של אוכל טרי ובריא 24/7 שיתרמו לבריאותם ולשביעות רוצנם של העובדים או המבקרים בארגון.

ingredients-homemade-pizza-white-wooden-
לשיחת יעוץ ראשונית ללא עלות, אנא מלאו את הפרטים הבאים:

תודה

נציגינו יצרו איתך קשר בהקדם